Prihláška
do online kurzu

PSYCHOLÓGIA

predaja ONLINE

Vstupom do online kurzu
Psychológia predaja online získate:

 • 7 NADUPANÝCH modulov kurzu (viac ako 6 hodín videi)

  V členskej sekcii kurzu na vás čaká 7 MODULOV, v ktorých sa dozviete ako využívať psychológiu predaja na internete. Všetky princípy sú ľahko použiteľné na webe, sociálnych sieťach, v emaile, ale aj v bežnom živote.
 • 73 PRÍKLADOV z praxe

  V kurze nájdete aj konkrétne príklady z praxe ako psychológiu predaja používajú marketéri a ti najúspešnejší podnikatelia (to je aj dôvod prečo sú najúspešnejší) a ako ju môžete vy využiť vo svojom predaji, aby ste zvýšili svoje predaje
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP

  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.
 • BONUS: Predajný systém pre RÝCHLY NÁRAST počtu klientov (hodnota 97 eur)

  Naučíte ako využiť systém predaja, ktorý používame na získavanie veľkého počtu klientov, ktorý vedia k ich opakovaným nákupom.
 • BONUS: Otázky na Martina (nevyčísliteľná hodnota)

  V rámci kurzu je sekcia "Otázky na Martina", kde môžete nasledujúce 3 mesiace klásť otázky a Martin bude na ne odpovedať. Martin si bežne za to, že odpovedá ľuďom na otázky pýta peniaze, vy tu možnosť máte ZDARMA v rámci kurzu. Čím viac sa budete pýtať, tým väčšiu hodnotu získate
 • BONUS Rýchlokurz Time managementu (v hodnote 47€)

  Vďaka tomuto kurzu budete využívať čas strávený na vašom online podnikaní maximálne efektívne. Budete mať čas na ňom pracovať, budovať ho a rozvíjať bez toho, aby ste nad ním trávili dlhé hodiny.
 • GARANCIA vrátenia peňazí

  Na kurz získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 14 dní zistili, že kurz nie je pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do kurzu teda nič neriskujete 🙂

Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Martin Mažárautork kurzu

Pre získanie prístupov vyplňte prihlášku:

Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. 🙂 Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂

Peter Šupákwww.razeneobklady.sk, spoluzakladateľ, designer

Martin je příkladem on-line podnikatele, který umí využít zkušenosti a dovednosti nejen v Online marketingu. Jeho kurzy jsou přínosem a pomáhají. Navíc je to člověk ze srdcem na dlani, který pomáhá podnikatelům v prosazení se na internetu. Díky Martine za tvou práci.

Standa VavříkOnline marketér, www.standavavrik.cz

Vrele doporučujem overené a odskúšané techniky Martina Mažára, ktoré naozaj fungujú.

Tibor Hranický, majiteľ e-shopu, www.decotrend.sk

Za necelé 2 týždne ma oslovilo 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby.

Jaroslav IlekRegionálny riaditeľ, Fincentrum

Martin je skutočne výborný v tom čomu sa venuje. V mojich očiach špička na Slovensku a držím palce nech sa ďalej rozširujú myšlienky online podnikania aspoň v takom tempe ako doteraz. Obrovská inšpirácia a rešpekt!

Juraj RichtárekUnite Director, Finvia

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám, alebo nám zatelefonujte 🙂

Lucia Pravdová
zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791

Copyright © 2018, Martin Mažár