VYTVORTE si WEB, ktorý získava klientov za vás!

Predaj Naruby Premium 2

Prihláška do online kurzu

ÁNO! Chcem mať konečne web,
ktorý mi prináša klientov!

Vstupom do kurzu Predaj Naruby Premium 2 získate:

 • 7 NADUPANÝCH modulov kurzu

  V členskej sekcii kurzu na vás čaká 7 MODULOV nabitých informáciami, ako si vybudovať web, ktorý funguje a zarába
 • 7 MP3 nahrávok

  Aby ste informácie mohli počúvať kdekoľvek a kedykoľvek, tak informácie z kurzu môžete mať aj formou Mp3 nahrávok. Know-how na budovanie webu tak môžete počúvať napríklad aj v aute či pri športe.
 • 7 PRACOVNÝCH ZOŠITOV s presným návodom

  Pri zavádzaní vecí do praxe vám veľmi pomôžu aj pracovné zošity, vďaka ktorým presne zistíte, čo konkrétne dať na váš web, aby naozaj fungoval.
 • NEOBMEDZENÝ a DOŽIVOTNÝ PRÍSTUP

  Aby ste sa mohli k videám kedykoľvek vrátiť a pozrieť si ich znova, tak do chránenej členskej sekcie získavate aj neobmedzený a doživotný prístup.
 • Bonus: VSTUPENKA na ŽIVÝ SEMINÁR STRATÉGIE ÚSPEŠNÝCH FANPAGE v hodnote 197€

  Ku kurzu Predaj Naruby Premium teraz síkate aj jeden úžasný bonus, za ktorý by ste inak museli platiť 197€. Jedná sa o vstupenku na živý seminár Stratégie úspešných fanpage, ktorý sa bude konať 28.9.2017 v Bratislave a vstupenku naň ku kurzu Predaj Naruby získate úplne ZDARMA 🙂
 • Bonus: Sekcia OTÁZKY NA MARTINA

  Myslíte si, že budete potrebovať aj omoc a možnosť pýtať sa? Máte ich mať. V kurze nájdete aj sekciu "Otázky na Martina", do ktorej mi môžete napísať čokoľvek, na čo ste pri budovaní webu narazili a ja so svojim tímom vám veľmi rád pomôžem a odpoviem. Tento bonus má nevyčísliteľnú hodnotu.
 • Bonus: Platforma WEBOVAČ na rýchlu tvorbu webu v hodnote 57€ na 3 mesiace ZDARMA

  Na tvorbu svojho webu budete potrebovať aj nejakú platformu, na ktorej si web vytvoríte. Podľa mňa najjednoduchšia platforma dostupna na Slovensku a v Čechách je platforma Webovač. Pomocou nej si web zvládne vytvoriť každý, dokonca aj úplný laik 🙂 Ku kurzu Predaj Naruby Premium 2 môžete túto platformu využívať zdarma až na tri mesiace.
 • GARANCIA vrátenia peňazí

  Na kurz získavate aj 100%-nú garanciu vrátenia peňazí. Ak by sa stalo, že by ste do 21 dní zistili, že kurz nie je pre vás, tak mi stačí napísať a ja vám investované peniaze okamžite vrátim. Vstupom do kurzu teda nič neriskujete 🙂

Veci, ktoré v kurze učím, sú overené praxou a fungujú. Garantujem vám, že ak s kurzom nebudete spokojný, tak vám peniaze okamžite vrátim.

Martin Mažárautor kurzu Predaj Naruby

Teraz, prosím, pozorne vyplňte prihlášku a kliknite na tlačidlo na konci formulára:

Za prvé dva týždne tohto mesiaca som zarobil viac ako ako za pol roka, čo mám spustené razené obklady. 🙂 Tvoje metódy naozaj fungujú, a to som niektoré ešte ani nepoužil. 🙂 Už teraz som unavený, čo nestíham a mám stále nové dopyty…

Peter Šupákwww.razeneobklady.sk, spoluzakladateľ, designer

Za necelé 2 týždne ma oslovilo 19 ľudí, ktorí chceli využiť moje služby. A to prebehli len 4 mesiace od spustenia môjho webu.

Jaroslav IlekOblastný riaditeľ, Fincentrum

Sám blogujem vyše roka na tému MLM a po zapracovaní Martinových rád sa mi zvýšila návštevnosť blogu o 300%.

Dušan Danielnetworker, bloger, autor blogu o MLM

Dlho som rozmýšľal, či sa prihlásim do Maťovho kurzu. Vedel som, že je dobrý, ale obával som sa, že sa nenaučím nič nové. Hneď po prvom webinári som ostal milo prekvapený. Zistil som, že práve určenie si správnej stratégie bolo mojim najväčším problémom.

Peter Čelkoexpert na sociálne siete

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám, alebo nám zatelefonujte 🙂

Lucia Pravdová
zákaznícka podpora,
podpora@martinmazar.sk
+421 948 449 791

Copyright © 2015-2018, Martin Mažár